Gry Przygodowe

Bakame Bakame Grane: 9724   
 • Currently 2.73/10

Rating: 2.7/10 (85 votes cast)

Gra platformowa o zająca Bakame nazwie. Poznaj ogromne poziomy pełne tajemnic, zebrać wszystkie owoce i warzywa, i spróbować znaleźć wyjście. Uważaj na niebezpiecznych wrogów, takich jak węże i nietoperze, Bakame może skakać na wrogów lub strzelać do nich z jego katapulty. Ta gra oferuje piękne ręcznie rysowane grafiki stworzone przez projekt KEZA.

Youda Safari Youda Safari Grane: 6622   
 • Currently 2.97/10

Rating: 3.0/10 (86 votes cast)

Daj wszystkich turystów, raz w wakacje doświadczenia życia! Przewodnik użytkowników przeszłości szalone małpy, nosorożce i hipopotamy zbuntowanych zabawne, umysł lwów w sposób i wygląd przez wiele złych zwierząt dzikich w tej pięknej grze parku grę! Jesteś odpowiedzialny za parki safari na całym świecie. To do Ciebie należy dbać o te miłośników przyrody i turystów chętnie safari i dać im niezapomniany urlop nigdy nie zapomni! Wybierz najlepsze momenty zdjęcie, znaleźć te rzadkie i specjalne nieśmiały zwierząt i uaktualnić parki nowych pojazdów, większe obiekty turystyczne, restauracje i inne usługi. Zapewnij swoim gościom najlepsze trasy wskazówki i najlepsze przygody przyrody mogą życzyć! Wreszcie nową grę na czas, jeszcze raz! Zmierz się w tym bardzo uroczy i bardzo wciągająca gra zarządzania czasem. Oferuje on zabawne zwierzęta kreskówki, świetna zabawa i emocje i wymagające gry. Doświadczenie pięknych parków przyrody na całym świecie i upewnij się, że wszyscy goście cieszyć się nim tak bardzo jak ty!

James Crawler - Arctic Invasion James Crawler - Arctic Invasion Grane: 6438   
 • Currently 2.76/10

Rating: 2.8/10 (88 votes cast)

James gąsienicowe - Arctic Invasion jest pełnoprawnym pierwszą osobą, 3d shooter z elementami quest. Posiada rozległy świat gry składa się z kilku miejsc; istnieje kilka rodzajów broni i przeciwników i wiele innych ciekawych rzeczy do zobaczenia. :)

The Big Game The Big Game Grane: 5777   
 • Currently 2.93/10

Rating: 2.9/10 (86 votes cast)

Jako kapitan piratów Sky trzeba spojrzeć na cywilów i dostosowania ich do sterowiec. Ale unikać potworów! Mogą zabić kapitana i cywilów. Uważaj, uważaj na zegar!

SSSG - Beach Escape SSSG - Beach Escape Grane: 7398   
 • Currently 2.78/10

Rating: 2.8/10 (83 votes cast)

Super Sneaky Spy Guy - Escape Beach to nowy punkt i gra przygodowa kliknięcie od Melting-Mindz.com. Pomoc Sneaky ucieczki z domu plaży! Zbieraj przedmioty, rozwiązywać zagadki i wydostać się tak szybko, jak można na wysoki wynik!

Mechanical Commando 2 Mechanical Commando 2 Grane: 6107   
 • Currently 3.12/10

Rating: 3.1/10 (86 votes cast)

Po wiekach oraz utrzymania pokoju, federacja jest atakowana przez tajemniczego wroga.

Swordless Ninja Swordless Ninja Grane: 5999   
 • Currently 3.06/10

Rating: 3.1/10 (89 votes cast)

Little Ninja Mabushi żył szczęśliwie ze swoją dziewczyną Miyuki, i nic nie mogło powstrzymać słońce świeci, gdy był ubrany w swój cenny miecz, który używany tylko w celu utrzymania pokoju ... aż ciemna postać wypełzł z cienia.

Planet Journey Planet Journey Grane: 5728   
 • Currently 2.70/10

Rating: 2.7/10 (83 votes cast)

Swój statek kosmiczny wszedł kosmita. Wszystkie cudzoziemców tam chętnie złapać jeśli zmiany z drogi. Są one również zwolnienie kamienie pocisk uderzy cię. Uniknąć uderzenia cudzoziemców lub ich pocisków i tak długo jak możesz.

Gold of Pirate Bay Gold of Pirate Bay Grane: 6059   
 • Currently 2.61/10

Rating: 2.6/10 (80 votes cast)

Używaj strzałek do sterowania. Miejsce na zdjęcie. Zbieraj monety, holowanie ich do magnesu. Żółty trójkąt pokaże kierunek. Gra posiada 8 poziomów + 1 poziom walki boss + 3 filmików. Kody (debug - praca z żywym graczem): ENTER - pełna BACKSPACE zdrowia - pomiń poziom

Heart of Tota Heart of Tota Grane: 5941   
 • Currently 2.32/10

Rating: 2.3/10 (76 votes cast)

Jesteś przygód szukasz rzadki artefakt, "Heart of Tota". Zwiedzanie wyspy i grób w tej przygodzie point'n'click!

Red Storm 2: Survival Red Storm 2: Survival Grane: 5953   
 • Currently 3.02/10

Rating: 3.0/10 (82 votes cast)

Rosjanie wrócili! Jest rok 2189 i specjalnej jednostki szturmowe mech została wysłana na planetę Mars do radzenia sobie z zagrożeniem nadciągającego z radzieckiej bazy! Poprowadź swój mech bojowników przez szereg niebezpiecznych misji i eliminowania wroga z planety!

THE WHITE HORSE THE WHITE HORSE Grane: 7685   
 • Currently 2.62/10

Rating: 2.6/10 (78 votes cast)

Witamy w świecie wyścigów konnych!. Po prostu kupił wspaniały biały koń z wszelkie szanse stać się prawdziwym mistrzem. Masz 20 tygodnie, żeby go wygrać w hipodromie najbardziej znanych w world.Do wybrać najlepsze jedzenie, trener w nogę, podkuwania tylko i odpowiednie Jockey.The wyścigu w niedzielę jest wystawiona na próbę! Czy gotów się założyć? Celem gry jest zdobycie najbardziej possible.To pieniądze zwiększyć swoje zarobki należy upewnić się konia w wyścigu w niedzielę, gdzie można również postawił na zwycięską śledzić tender.Keep kosztów! Aby przejść do przodu z budżetu na weekend, zawsze musi być pozytywna.

Last Command Last Command Grane: 6276   
 • Currently 3.23/10

Rating: 3.2/10 (97 votes cast)

Inwazja obcych rozpoczęła! Możesz kontrolować ostatnio pluton żołnierzy, którzy przeżyli atak! Chroń swoje zasady! Wszystkich baz Gdy zostały zniszczone cudzoziemców będzie kontrolował wszystko! 5 stopni, 10 fale każdym etapie, a big bad obcych bossa na końcu każdego etapu!

My Island [RPG] My Island [RPG] Grane: 7198   
 • Currently 2.44/10

Rating: 2.4/10 (80 votes cast)

Twoje życie w mieście, na małej wyspie i Twoim celem jest - żyć życiem! > Studia dostać pracę> bogacą> własne miasta i królem! Kiedy kupił wszystkie budynki będziesz królem. Szukaj wyspie i znaleźć nowe rzeczy. ... Możesz również dodać wynik (lifepoints) w sprawie globalnego highscoretable! Lifepoints to pieniądze, umiejętności, rzeczy kupione, budynków własne,-Wszystko. (Im więcej tym lepiej> więcej punktów)

Frosty Frenzy Frosty Frenzy Grane: 5868   
 • Currently 2.98/10

Rating: 3.0/10 (89 votes cast)

Coś jest nie mieszanie się w Antarctica.Lead stada pingwinów poprzez szybką underwater przygoda w tym zabawy dla wszystkich grup wiekowych-gry Flash. Premie, bonusy i ulepszenia są dostępne dla każdego, kto na wyzwanie.