Gry Inne

Zack's Hardware Zack's Hardware Grane: 8245   
 • Currently 2.62/10

Rating: 2.6/10 (86 votes cast)

Twoje zabawki zwrócił się przeciwko tobie! Zbuduj wieże i bronić się! 7 poziomów ładowane z wrogami czekają. Zbieraj zasoby, budowy i modernizacji wież i zestrzel wszystkie te szalone zabawek. 5 trybów rozgrywki i auto gry systemu zapisać do zabawy nawet długotrwałe.

Born of Fire TD Born of Fire TD Grane: 7072   
 • Currently 2.64/10

Rating: 2.6/10 (98 votes cast)

Śledź Sorgal, Exiled Demon, i jego towarzysze w krucjacie przeciwko piekieł i rajów.

Solitaire Spider Solitaire Spider Grane: 6569   
 • Currently 2.59/10

Rating: 2.6/10 (88 votes cast)

Spróbuj to szalenie popularna odmiana na stare, ulubione. Zacznij na poziomie Easy następnie swój sposób pracy do średni i trudny stać się prawdziwym profesjonalistą.

Castle Wars 2 Castle Wars 2 Grane: 6971   
 • Currently 2.59/10

Rating: 2.6/10 (87 votes cast)

Fantastyczny turowa gra strategiczna karta z karty do odblokowania i tryb multi-player. Castle Wars 2 to sequel wojny Castle, i to bardzo wciągająca gra karciana, w której Twoim celem jest zniszczyć wroga zamku lub jako pierwszy zbudować 100 kondygnacji zamku. Crush lub zostać zgniecione!

Bring It! Bring It! Grane: 7135   
 • Currently 2.84/10

Rating: 2.8/10 (89 votes cast)

Taniec w rytm i wprowadzą swoje umiejętności na parkiecie, na plaży i na ulicy! Wybierz swoją postać, miejsce, być i jak gorąco można poradzić. Powiedz mi ... można Bring It! ?

Going the Distance 6 - Too Scared Going the Distance 6 - Too Scared Grane: 6488   
 • Currently 2.89/10

Rating: 2.9/10 (85 votes cast)

WERSJA 1.2d UPDATE: Teraz masz podpowiedzi wyjaśniające kości rąk, jak również przycisk UNDO! Alexander znajduje się zagubiony w upiorny las. Czy uda mu się znaleźć drogę w czasie? Użyj kości i zobaczyć, jak daleko można uruchomić! Mam nadzieję, że dostaniesz się z lasu zanim zostanie śmiertelnie przerażona! Wykorzystując rzut kością i strategii, jak daleko można uruchomić?

World Wars 2 World Wars 2 Grane: 6152   
 • Currently 2.80/10

Rating: 2.8/10 (91 votes cast)

To jeszcze nie koniec, żołnierze! Innym bałagan map do zdobycia. Wybierz ile armii chcesz pokonać na raz, i przygotować się do bitwy, baby!

魔兽争霸塔防 魔兽争霸塔防 Grane: 7388   
 • Currently 3.45/10

Rating: 3.4/10 (119 votes cast)

魔兽 争霸 塔 防 游戏 一 起来 完 吧 打败 怪物 更有 音乐 欣赏 动画 欣赏

Youda Survivor Youda Survivor Grane: 8951   
 • Currently 3.04/10

Rating: 3.0/10 (92 votes cast)

Walcz z piratami, przetrwać i ochrony całego plemienia w tej epickiej przygodzie! Czy kiedykolwiek marzyłeś życia na własną wyspę mało, bycie prawdziwym Robinson Crusoe? Teraz masz szanse! W Youda Survivor skończyć się na najzabawniejszą i najbardziej tajemniczą wyspę tylko z niektórych narzędzi minimalne, aby przeżyć. Co zajmie Ci tej wyspy? To do Ciebie, aby dostać to wszystko razem i wreszcie wrócić do głównego gruntów ponownie! Walcz z piratami, przetrwać i ochrony całego plemienia w tej epickiej przygodzie! Wykorzystaj wszystkie swoje umiejętności, aby przetrwać upalne słońce i unordinary warunki na tej tajemniczej wyspie i znaleźć drogę do domu ... lub lepiej: do następnej przygody. Zjednać sobie serca rodzimych plemienia, dowodząc, że jesteś jedyną osobą, która może ocalić ich od cwany pirat. Uzyskać mistyczne plemiennych pozycji z magiczną moc, nauczyć się rytuałów, które można wykorzystać do kontroli pogody i używać specjalnych maszyn do góry w swoją misję. Poznaj tajemnice plemiennych diety i gotować potężne mikstury, aby cię wzmocni. Udowodnij, że masz to, czego potrzeba, aby przetrwać w dowolnym miejscu i pod żadnym pozorem. Im dalej tym więcej przeszkód będzie na swój sposób i tym trudniej robi, aby przeżyć. Ale dodatkowe punkty, bonusy i ulepszenia ułatwią Ci przygotowanie posiłków i budować to, co jest potrzebne, aby dostać się do następnej wyspy. W pewnych okresach natury pomoże Ci w trudnych sytuacjach, ale są pozytywne, można poradzić sobie z tymi wszystkim siebie, po prostu zaufać na własne pragnienie, aby przeżyć! Jesteś Survivor!

The humans are dead The humans are dead Grane: 6821   
 • Currently 2.84/10

Rating: 2.8/10 (91 votes cast)

Ludzie są martwi się rzeczywiste gra planszowa, podobne do wojny, Catan, Kingsburg i inne gry planszowe w których gracze mają podejmowanie racjonalnych decyzji w celu pokonanie swoich przeciwników. Gracze mogą produkować i znaleźć środki, aby przejść ich cywilizacja, budować ściany w celu ochrony ich terytorium, strategicznie miejsce roboty bronić kluczowych lokalizacjach, i zbierać karty Evolution, który może zawierać żadnych wyników, np. korzystających z filozofii, systemów transportu lub innych kart podczas gdy pełen humoru, może być nie tak użyteczne. Oglądaj cywilizacji robota ewoluować od jego początków, albo wpadniemy wyginięciem.

NTCreature NTCreature Grane: 6224   
 • Currently 3.01/10

Rating: 3.0/10 (90 votes cast)

Podnieś stworzenie i budować wieże do obrony przed wrogami! Brand new tower gra strategiczna obrony, baw się dobrze! Sterowanie: W, S, A, D o drogę, Left_Click do ataku, E do przełknięcia, F, dzięki umiejętnościom Naciśnij ESC, aby anulować przy budowie wieży 以 怪兽 进化 为 主题 的 新 颖塔 防 游戏, 考验 您 策略, 养成,预 判 等 能力, 当前 为 先行 版本, 星 灵, 尸 族 等 多个 种族 稍后 将会 与 大家 见面, 敬请 期待 基本 操作 (记得 关闭 输入 法): W, S, A, D 控制 方向,鼠标 左键 攻击, E 吞吃, F 施放 技能, 起 塔 时 按 ESC 取消

天线小虫 天线小虫 Grane: 7062   
 • Currently 3.81/10

Rating: 3.8/10 (116 votes cast)

天线 小虫 是 一款 休闲 可爱 的 游戏 键盘 空格 或者 鼠标 点击 画面 中央 小虫 沿 箭头 摆动 方向 移动.;不要 看 虫虫 可爱 的 外表, 它 可是 吃荤 的 哦.

Momiga Momiga Grane: 6886   
 • Currently 2.98/10

Rating: 3.0/10 (101 votes cast)

Większość Minimalistyczna gra kiedykolwiek.

Ancient Defender Ancient Defender Grane: 6424   
 • Currently 3.10/10

Rating: 3.1/10 (93 votes cast)

Zapisz ludzi, elfy i krasnoludy, by bronić swoich potężne królestwo przed wrogiem, który obejmuje jaszczurki, smoki, a nawet trolli. Wyposażyć swoją armię z różnych magicznych kul wykonanych z elementów, w tym ognia, wody i lodu, i niech swoje siły i pokazać siłę!

The Worlds Hardest Game The Worlds Hardest Game Grane: 6583   
 • Currently 2.79/10

Rating: 2.8/10 (87 votes cast)

Nie dotknięte Blue Balls! Trzymaj Placu Czerwonym od Blue Balls na drodze do Zielonej Strefy, bo umrzesz! I ufają nam, będziesz umierać. Wiele. Teraz dostępne na iPhone i iPod Touch!