Gry Akcji

Rayman - Slap Flap, and Go! Rayman - Slap Flap, and Go! Grane: 37125   
 • Currently 3.39/10

Rating: 3.4/10 (134 votes cast)

Rayman Origins, program Flash Game

Firebug Firebug Grane: 23523   
 • Currently 3.14/10

Rating: 3.1/10 (139 votes cast)

Pomoc Firebug dostać się na końcu każdego poziomu, zbiera wszystkie żelki. Firebug wszystko dotyka oparzenia, więc musisz być szybki! Zarabiaj Złoty Jellybeans i wydawać je w sklepie na różne pobierania kapelusze i zastępców skóry.

Bullet Car Bullet Car Grane: 17731   
 • Currently 3.27/10

Rating: 3.3/10 (137 votes cast)

Jazda w samochodzie przekształcanie poprzez apocalyptic wasteland o sile jednego klucza. Przełączać się między punktorem a trybem samochodów - tryb punktor smash za pośrednictwem bramy i przejść znaczne rozbieżności, upewniając się, możesz wylądować w trybie samochodów i rolki w dół wzgórza zwiększyć szybkość. Obejrzyj nasze dla zautomatyzowanych sentinels, którzy znajdują się na zniszczenie można. Jeśli lubisz Tiny skrzydła lub Dillo Hills, a następnie, dobrym pomysłem jest będą jak tego nowego odbioru na pomysł.

Fling a Thing Fling a Thing Grane: 17348   
 • Currently 3.17/10

Rating: 3.2/10 (139 votes cast)

Thing Fling jest prosta gra gdzie gracz rozciąga się i flings cute little znaków do powietrza do zbierania pęcherzyków. Po wyczyszczeniu ekranu one postępu poprzez poziomy, wznoszenie się wyższym i z obiektami cos. Istnieje ograniczona ilość zrzutów, które gracz może podjąć tak dokładniejsze są im wyższy wynik można osiągnąć.

Monkey GO Happy Marathon Monkey GO Happy Marathon Grane: 24907   
 • Currently 3.36/10

Rating: 3.4/10 (142 votes cast)

30 poziomów więcej Monkey szaleństwo z tym Monkey GO Marathon Happy.

SAS: Zombie Assault 3 SAS: Zombie Assault 3 Grane: 11840   
 • Currently 4.34/10

Rating: 4.3/10 (82 votes cast)

Walka wyłączyć Hordy w firma awesome sequel do SAS2. Tym razem więcej mapy, dział więcej, więcej rangi i...WIĘCEJ GRACZY! Brawo, tym razem 4 odtwarzacz co-op tryb wieloosobowy jest dla Twojego zombie strzelectwo radością. You are not alone.

Pixle Physics Pixle Physics Grane: 6936   
 • Currently 4.34/10

Rating: 4.3/10 (76 votes cast)

Prezentowany wyzwanie w którym musi fire ball z określonych punktów gry rzucaj bloków ekranu. Zdobywanie punktów dla dobra bloków i utracić wszystkie punkty za uszkodzone bloki! Praca drogę dzięki poziomowi wykonywanego na wyzwania, które są ustawione na zdobycie dodatkowych punktów.

Binga Binga Grane: 7063   
 • Currently 3.60/10

Rating: 3.6/10 (87 votes cast)

Binga jest grą odmiany, może być dysk zostanie mały orzechów. Użyć można szczęścia i umiejętności myszy przechodzi każdego poziomu i lider posunięcia. Uważać, iż! Za dużo Binga może hurt z finga!

Raptor Rage! Raptor Rage! Grane: 10345   
 • Currently 3.49/10

Rating: 3.5/10 (76 votes cast)

Ricky Raptor mieszkał dobrego życia otoczony bujne lasy i otwartych terenów zielonych. Następnie zwierzęta gospodarskie pochodzą! Roar łańcuchowych one ścięte jego lesie i doszło do jego istnienia pokojowych. Pomoc Ricky odwetu i obalenia zwierząt. Odwrotu zegara i pomóc reguły dinozaurów ponownie w Raptor Rage, wolnego i frenetic działanie gry dla całej rodziny. Nie będzie łatwe. Nic worth fighting for ever jest. Należy zniszczyć sześciu tyrannical zwierząt przywódcy – Wściekły byk, Black Sheep, Blu-Ba-Boon, KillaGorilla, góry Croc i nazwisko, ale zdecydowanie nie najmniej morowe Lord Bagno. Raptor Rage to Aktu końcowego prehistoryczne "Revenge" – dinozaurów znów będzie zasada ziemi! Miliony graczy na całym świecie walczą o Ricky. Przyłącz się do rewolucji dinozaurów! Rozgrywka potężnie wciągająca, strategicznych i darn dobrą wątek. "Gram Raptor The Rage to kładł mnie w prawej ramce of mind when I 'm znakowanie ręcznie Great White sharks, bring it on" Clinton Duffy, morskich naukowiec Featuring partii ekscytujące poziomów z więcej do … i satysfakcji uzyskania nawet. Kluczowe funkcje: • łatwe do odegrania jednak trudne do wzorca • wciągająca fabuła • Arcade stylu dorywczo gry • godzin zabawy gry • przewodniczący zarządu oraz osiągnięć pobytu dostrojony do wszystkich Raptor Rage wiadomości – www.RaptorRage.com Disclaimer: nie zwierzęta gospodarskie są naruszane podczas odtwarzania tej gry. Nie czują się rzeczy. Nie jest jeszcze żadnych krwi. Jest zabawne i odpowiednie dla wszystkich!

Rabbids - Alive & Kicking Rabbids - Alive & Kicking Grane: 6588   
 • Currently 3.92/10

Rating: 3.9/10 (52 votes cast)

Rabbids inwazji na rzeczywistość!

The Balancer The Balancer Grane: 4539   
 • Currently 3.31/10

Rating: 3.3/10 (58 votes cast)

Bilans platformy przez strategicznie prowadzenie pola.

Bakame Bakame Grane: 4844   
 • Currently 3.55/10

Rating: 3.6/10 (56 votes cast)

Gra platformowa o zająca Bakame nazwie. Poznaj ogromne poziomy pełne tajemnic, zebrać wszystkie owoce i warzywa, i spróbować znaleźć wyjście. Uważaj na niebezpiecznych wrogów, takich jak węże i nietoperze, Bakame może skakać na wrogów lub strzelać do nich z jego katapulty. Ta gra oferuje piękne ręcznie rysowane grafiki stworzone przez projekt KEZA.

Youda Safari Youda Safari Grane: 3916   
 • Currently 3.49/10

Rating: 3.5/10 (55 votes cast)

Daj wszystkich turystów, raz w wakacje doświadczenia życia! Przewodnik użytkowników przeszłości szalone małpy, nosorożce i hipopotamy zbuntowanych zabawne, umysł lwów w sposób i wygląd przez wiele złych zwierząt dzikich w tej pięknej grze parku grę! Jesteś odpowiedzialny za parki safari na całym świecie. To do Ciebie należy dbać o te miłośników przyrody i turystów chętnie safari i dać im niezapomniany urlop nigdy nie zapomni! Wybierz najlepsze momenty zdjęcie, znaleźć te rzadkie i specjalne nieśmiały zwierząt i uaktualnić parki nowych pojazdów, większe obiekty turystyczne, restauracje i inne usługi. Zapewnij swoim gościom najlepsze trasy wskazówki i najlepsze przygody przyrody mogą życzyć! Wreszcie nową grę na czas, jeszcze raz! Zmierz się w tym bardzo uroczy i bardzo wciągająca gra zarządzania czasem. Oferuje on zabawne zwierzęta kreskówki, świetna zabawa i emocje i wymagające gry. Doświadczenie pięknych parków przyrody na całym świecie i upewnij się, że wszyscy goście cieszyć się nim tak bardzo jak ty!

Space mantra Space mantra Grane: 3369   
 • Currently 3.96/10

Rating: 4.0/10 (53 votes cast)

Lean i zrelaksować. Zbierz jak najwięcej meteorytów na ekranie.

3D Buggy Racing 3D Buggy Racing Grane: 6475   
 • Currently 3.15/10

Rating: 3.1/10 (54 votes cast)

3D Racing Buggy wyposażony jest w zaawansowany silnik 3D Flash, który pozwala na świetną grafikę i grywalność. Wyścig z 7 przeciwników AI na 5 różnych ścieżek, otwarcie następnego utworu pokonując innych zawodników na pierwsze miejsce. Każdy utwór ma swój własny wysokiej tabeli najlepszych wyników, które mogą być filtrowane aż do dziennych, tygodniowych, miesięcznych i wszechczasów razy torze. Istnieją 4 różne ustawienia jakości pozwalają uzyskać maksymalną wydajność w szerokim zakresie komputerów.